میلک شیک موزمیلک شیک موز
نوشیدنی

مواد لازم

بادام

  نصف پیمانه

پسته

  نصف پیمانه

پودر نارگیل

  سه چهارم پیمانه

شیر

  2 پیمانه

عسل

  3 قاشق سوپ خوری

گردو

  یک چهارم پیمانه

موز

  2 عدد

برای درست کردن این نوشیدنی و هر نوشیدنی دیگه ای که توش از بادام استفاده می شه باید بادام رو پوست بکنید. برای پوست کندن بادام، اون رو توی آب در حال جوش بریزید و دو سه تا جوش که زد بردارید و توی سبد بریزید و بلافاصله توی یک ظرف آب سر بریزید. چند دقیقه بعد می تونید به راحتی پوستش و جدا کنید.

گردو و پسته رو توی آسیاب می ریزیم و پودر می کنیم. تو ظرفی خالی می کنیم و بادام رو جدا آسیاب می کنیم و قاطی پودر قبلی می کنیم. اگه پودر به هم چسبیده و خمیری شد با دست گلوله هاش رو باز کنید.

موز و شیر رو توی مخلوط کن می زنیم و عسل رو اضافه می کنیم و کمی دیگه می زنیم. پودر گردو و پسته و بادام و نارگیل رو اضافه می کنیم. وقتی مخلوط شد توی لیوان می ریزیم و با یک برش موز تزئین می کنیم. برای تزئین رنگی می شه از ترافل استفاده کرد.

: ctrlalt

تصویر غذا
شام چی داریم؟ - میلک شیک موز

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  3413  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


لیلا سوری 1392/03/08
باتشکر سایت واقعا خوبی دارید وخیلی دستور پخت ها عالیه و خوش مزه اس.فقط اگه میشه این امکان رو بدید که بتونیم مطالب را چاپ کنیم

بنیامین بلوکی 1392/01/16
واقعا خوش مزه است

خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph