املت اسفناج


املت اسفناج

مواد لازم

اسفناج

  400 گرم

پنیر پارمزان رنده شده

  2 قاشق غذاخوری

تخم مرغ

  4 عدد

جوز

  کمی

موسیر خرد شده

  1 عدد

نمک و فلفل

  به مقدار لازم

در ابتدا اسفناح را خرد نمایید. بعد اسفناج را به مدت 2 دقیقه در ماکروفر گذاشته تا آب آن گرفته شود و اب آن را بگیرید .بعد اسفناج ها را خرد نمایید .بعد موسیر را با نصف کره در ماهی تابه تفت دهید بعد اسفناج و نمک وفلفل و گردو را اضافه نمایید و به مقدار کمی آن ها را حرارت دهید.و کنار بگذارید.
زده ها ی تخم مرغ را جدا کرده و داخل یک کاسه ی فلزی قرار دهید و روی بخار آب قرار دهید دقت نمایید که ته ظرف با آب به صورت مستقیم تماس نداشته باشد. زرده ی تخم مرغ را با نمک و فلفل مزه دار نمایید و آن قدر بزنید تا سفت وکف دار شود . در یک ظرف دیگر سفیده تخم مرغ بزنید تا سفت شود بعد زرده و سفیده را با هم مخلوط نمایید. . درون یک ماهی تابه مابقی کره را ریخته و تخم مرغ ها را داخل ماهی تابه بریزید هنگامی که زیر آن گرفت روی آن مخلوط اسفناج بریزید بعد روی آن پنیر بریزید و در ماهی تابه را برای چند دقیقه بگذارید تا پنیر آب شود.یک طرف املت را برگدانید و سرو نمایید.

: لیمو

تصویر غذا
شام چی داریم؟ - املت اسفناج

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  3283  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


نرگسم  1391/10/25
سهندم کجایی خیلی دلم برات تنگ شده بهم ایمیل بدده

نرجس 1391/10/09
عــــــــــــــــــــــــــالی بوووووووووووووود.

خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph