رولت مرغ فلورنتینارولت مرغ فلورنتینا
رولت

مواد لازم

اسفناج

  نیم کیلو گرم

آرد سوخاری

  به مقدار لازم

پنیر پیتزا

  50 گرم

پیاز

  60 گرم

تخم مرغ

  1 عدد

روغن

  3 قاشق غذاخوری

ژامبون مرغ

  چند ورق

سینه مرغ

  1 عدد

شیر

  1 لیوان

فلفل دلمه ای

  1 عدد

قارچ

  60 گرم

سینه‌مرغ را با یک چاقوی تیز از وسط باز می‌کنیم و آن را توسط استیک‌کوب یا گوشت‌کوب کوبیده و کنار می‌گذاریم. در ماهی‌تابه مقداری روغن ریخته، پیاز و فلفل‌دلمه خرد شده را به آن افزوده و سپس قارچ را به آن اضافه می‌کنیم تا خوب پخته شوند. این مخلوط را هم کنار می‌گذاریم .
در قابلمه کوچکی مقدار کمی آب‌ ریخته و اسفناج را به آن اضافه کرده و به مدت دو دقیقه آن را بخارپز و آبکش می‌کنیم و بعد آب اضافه آن را با فشردن می‌گیریم. سپس در روی سینه‌مرغ یک پر ژامبون مرغ را قرارمی‌دهیم و بعد اسفناج پخته شده را روی آن گذاشته، قارچ، فلفل‌دلمه و پیاز پخته شده را اضافه می‌کنیم و مقداری جعفری ساطور شده را روی آن می‌پاشیم و در آخر، پنیر را روی مواد ذکر شده قرار داده و از یک طرف سینه‌مرغ را مانند پاکت می‌بندیم و آن را در یک عدد کیسه فریزر گذاشته، به مدت یک ساعت در یخچال قرار می‌دهیم تا خوب به هم بسته شود .
رولت مرغ را از کیسه فریزر درآورده و آن را در آرد سفید و سپس در تخم‌مرغ و شیر مخلوط می‌گذاریم و در نهایت در آرد سوخاری آغشته کرده و آن را به آرامی در روغن نه چندان داغ قرار می‌دهیم تا به آرامی طبخ شود. آن را اسلایس کرده و میل می‌کنیم .

: fun.downloadaneh.com

تصویر غذا
شام چی داریم؟ - رولت مرغ فلورنتینا

به این غذا رای بدید
تا حالا   نفر به این غذا رای دادند که در مجموع به نظرشون این غذا   بوده است
در ضمن  2910  نفر هم، این دستور پخت رو مشاهده کردند
شما هم می تونید با کلیک روی شكلك ها به این غذا رای بدید
اگر ماوس رو یکم روی هر ستاره نگه داری، بهت نشون میده که معنیش چیهاگر دوست داری نظرات بقیه رو راجع به این غذا بدونی یا اینکه نظرت رو بنویسی که بقیه بخونند به این قسمت یه نگاهی بنداز


سمیرا 1393/02/16
باید خوشمزه باشه

mahdi 1391/10/19
bad

خوشحال می شیم که نظرتون رو راجع به این دستور پخت بدونیم


Graph